Avatud:
E-R 9-18 L 10-13

Survepesur VARI W3000Z (bensiinimootoriga)

Survepesur VARI W3000Z (bensiinimootoriga)

Tootekood: 3687&vari
599,00
Kuumakse alates 27,23 €/kuus
Tootja
Vari

Tootest

 VARI bensiinimootoriga survepesur sobib lisaks koduseks kasutamiseks, ka nõudlikumatesse tingimustesse nt väikeettevõtetele (ehitusplatsil, autopesulas jne) või põllumajanduses tehnika ja muu vajaliku pesuks. Survepesur on varustatud võimsa neljataktilise VARI XP-200 bensiinimootoriga, mistõttu pole vaja elektrienergiat. Ideaalne mobiilseks kasutuseks kohtades, kus puudub elektrivoolu kasutamise võimalus.

VARI XP-200 mootor on õhkjahutusega neljataktiline ühe silindriga OHV mootor. See on väga hea, usaldusväärne ja võimas mootor tänu 196 cm3 töömahule, 10 Nm pöördemomendile ja ennekõike tänu silindris olevale malmist sisetükile. Madal kütusekulu umbes 0,8 l/h, madal heitgaas (vastab Euro2 -le), taskukohased varuosad ja ennekõike lihtne käivitamine.

W3000Z on korralik survepesur, millel on kvaliteetne pump. Kõrgsurve ja -vool tekivad alumiiniumkattega täismetallist pumbas, mille peamine eelis võrreldes elektriliste survepesuritega on palju pikem eluiga . Puhastamise intensiivsust on võimalik muuta, kasutades ühte kolmest roostevabast terasest otsikust. Düüside vahetamine on väga lihtne. Lisaks on survepesur varustatud suurte ratastega, mis hõlbustab kasutamist. Raami on võimalik kaheks osaks lahti võtta, et hõlbustada survepesuri ladustamist või transportimist.

VARI survepesuri eelisiseks lisaks bensiinimootorile on ka see, et on võimalus imeda vesi otse kanistrist või tünnist . Seega võimaldab see puhastada erinevaid masinaid (aia- ja põllutöömasinad, mootorrattad, neljarattalised või maastikusõidukid) otse kus iganes objektil sa asud.

 EELISED
VARI XP-200 neljataktiline mootor
kvaliteetne duralumiiniumpump
kolm otsikut: 15°, 40°, vahtotsak
võimalik pesuvahendit sisse imeda
suured transpordirattad ja käepide

 

TEHNILISED PARAMEETRID

Mootori tüüp VARI XP-200 
Max surve 2900 /200 PSI / baar
Töörõhk 2300/159 PSI / baar
Voolukiirus 8,5 l/min
Vooliku pikkus 8 m
Kaal 26 kg

 

VARI tehnika MÜÜK, HOOLDUS, KULU- ja VARUOSAD Aiatähest!

 
  • Tootekood
    3687&vari
  • Tootja
    Vari
Avatud: E-R 9-18 L 10-13