UUDIS! Võimas akusaag 3,0 kW STIHL MSA 300 C-O PRO!

Akukettsaag STIHL MSA 300 C-O PRO on esimene juhtmeta STIHL EC-harjavaba mootoriga mootorsaag, mille STIHL on välja töötanud spetsiaalselt professionaalseks tööks. Tule tutvu Aiatäht TALLINN esinduses Peetris!

Maastikukujundajad, metsandusspetsialistid ja haljastusettevõtjad saavad STIHL MSA 300 C-O PRO juhtmeta mootorsae abil langetada, laasida ja lõigata väikeseid ning keskmise suurusega puid. Saab valida kolme erineva töörežiimi vahel, selleks, et töötada võimalikult tõhusalt

Suur elektriline 3,0 kW võimsus tagab suure jõudluse! Selle mootorsae jaoks on välja töötatud uus laminaattehnoloogial põhinev võimas akusüsteem STIHL AP 500 S, kus saavutatakse keti kiiruseks kuni 30 m/s. Teiste STIHLi akude kasutamine ei garanteeri kõikide funktsioonide toimimist ega maksimaalset võimalikku saagimisjõudlust.

NB! Kasutades akut AP 300 S, töötab saag ainult ECO režiimis!

STIHLi MSA 300-ga töötades avaldab muljet ka ilmastikukindel ja vastupidav konstruktsioon. Seadmetel on sisetingimustes testides tõestatud IPX4 kaitseklass pritsiva vee eest igast küljest.

STIHLi vibratsioonivastane süsteem vähendab vibratsiooni ning säästab seeläbi kettsae kasutaja lihaseid ja liigeseid. Lisaks on akukettsael MSA 300 C-O PRO-l ainulaadne LED tuledega töö- ja teavitussüsteem, reguleeritav õlipump ning uus puhastatav õhufiltrisüsteem mootori puhtuse tagamiseks ja efektiivseks jahutamiseks.

Akukettsaag MSA 300 C-O PRO komplekti kuulub:

* Juhtplaat 325 1,3mm 40cm LIGHT 04

* Saekett 325 RM PRO 1,3mm 67 hm

* Kombivõti kettsaag STIHL, 19 mm

* Kasutusjuhend (EST)

 

Lisavarustusena:  aku AP 500 S PRO ja akulaadija AL 500 PRO, akulaadija AL 301-4 PRO.

Teritusvahend keti teritamiseks on 4,8mm teritusraam ja teritamisel juhtplaadi kinnitamiseks pitskruvi. STIHL soovitab kasutada keti määrimiseks STIHL ketiõlisid SYNTHPLUS ja BIOPLUS. Saadaval on kant lõikehambaga ja kõvasulam lõikehambaga saeketid. PS! Aku kaalu vähendamiseks seadmel on võimalik kasutada vöösüsteemi koos AP akukotti ühenduskaabliga!

Akukettsaag MSA 300 C-O PRO  Akukettsaag MSA 300 C-O PRO

 

Vaata siit kogu tooteinfot: STIHL MSA 300 C-O PRO

 

STIHL tehnika MÜÜK, GARANTII, HOOLDUS, KULU- JA VARUOSAD Aiatähest!