Võsalõikur STIHL FS 460 C-EM KW - Kliendi võit lisaks heale hinnale on kindlasti käepideme soojendus, mis tagab mugavuse ja head töötingimused ka antud seadmega talvelistel võsatöödel. Samuti plussiks ka M-Tronic elektrooniline karburaator, ErgoStart starter ja STIHLi 2-MIX mootor.

Vastupidav ja võimas võsasaag, mis mõeldud professionaalseks metsahooldustööks. Seadmel on lühem ülekandevõll tagamaks parema liikumisvõimaluse metsas ja suurema jõuõla lõikusel. Seadme "lenks" on teistsuguse kujuga kui trimmerdamiseks mõeldud versioonil, see tagab paremad töövõtted. Samuti on muudetud reduktori kaldenurka ja pöörlemiskiirust. ErgoStart'i starteriga 2-MIX mootoriga M-Tronic mudel.

Komplektis: saeketas 200 mm + kettakaitse ja metsatööde Advance'i kandetraksid!

M-Tronic süütemoodulile lisaks asub hoorattal ka kontrollüksus, mis kontrollib pidevalt õhurõhku, kütuse ja õhu koostist ning mootori temperatuuri. Vastavalt sellele reguleerib üksus süütesegu kütuse ja õhu vahekorda. Mootor töötab alati optimaalsetel pööretel vastavalt tingimustele. Puudub vajadus käsitsi reguleerida karburaatorit. Tänu puhtamale ja täpsemalt reguleeritud küttesegule töötab mootor säästlikumalt, saastab vähem keskkonda ja selle tööiga on pikem. Ka käivitamisel seatakse mootor automaatselt käivitusasendisse.

Lisavarustus: teritusvahendid ketaste teritamiseks, räsaja, seguõlid, kanistrid, isikukaitsevahendid, hoolduskomplekt jpm.

 

VÕSALÕIKAJA STIHL FS 460 C-EM KW EELISED:

  • Stihl 4-punkti antivibratsioonisüsteem - 4-punkti antivibratsioonisüsteem tagab väiksema vibratsiooni kasutaja kätele. Kasutatud on eriterasest antivibratsioonivedrusid ja kummist vibratsioonipukse. Võsalõikur on töötamisel piisavalt jäik, kuid samas ei kandu vibratsioon kasutaja kätele üle. Vibratsiooni tase on viidud miinimumini. 
  • Käpideme soojendus - Kätesoojendus aitab mugavalt ka külma ilmaga tööd teha. Lihtsalt nupust soojenduse sisse lülitamine. 
  • Talveasend - lihtsalt muudetav suveasend või talveasend, vältimaks karburaatori jäätumist.
  • Stihl 2-mix mootor - ennast hästi tõestanud Stihl mootor, kus põlenud väljuvad gaasid on sissetulevast õhust eraldatud
  • Suur kütusepaak -  suur 0,75 l läbipaistev kütusepaak, tagab pikema tööaja ehk töötsükli.
  • Long life õhufilter -  Lihtsalt avatav pikaealine paberist õhufilter tagab pika puhastusintervalli.
  • Mugav juhtraud -  kasutades koos kanderihmaga on tagatud masina sujuv juhitavus, tehes selle ideaalseks töötamaks suurtel maaaladel.
  • Multifunktsionaalne käepide - mugav pöidlaga juhitav paneel tagab hea ja kindla haarde.
  • M-Tronic elektrooniline karburaator - puudub vajadus käsitsi reguleerida karburaatorit.

 

FS 460 C-EM KW SOODUS JA TOOTEINFO SIIT!

Võsalõikur FS 460 C-EM KW STIHL FS 460 C-EM KW RAIVAUSSAHA - Puutarhatalo Lahden Siemen ja K